Jednička

Koedukovaný (kluci a holky) oddíl rodinného typu napříč věkovými kategoriemi.

Kluci a holky v jednom oddíle v různé věkové kategorii, výlety či tábor někdy i společně s rodiči. To je příklad podoby našeho oddílu.

Jeden z nejstarších oddílů, který prošel mnoha změnami. Současná podoba našeho oddílu nabízí zajímavé možnosti oproti čistě klučičím, či dívčím oddílům.

Telefon na vedoucího oddílu je +420 602 693 898.

čtvrtek
mladší & starší: 17:15-19:00
(v zimě 17:15-18:45)

Dvojka

Koedukovaný (kluci a holky) oddíl napříč věkovými kategoriemi.

Kluci a holky v jednom oddíle v různé věkové kategorii. Schůzky jsou rozděleny na mladší věkovou kategorii (světlušky, vlčata) a starší (skautky a skauti).

Telefon na vedoucí oddílu je +420 604 236 224.

středa
starší: 17:30-19:00

čtvrtek
mladší: 16:00-17:30

Trojka

Chlapecký oddíl rozdělený na benjamínky, vlčata a skauty.

Zažít dobrodružství, získat nové kamarády, či vyzkoušet zajímavé dovednosti. Ideální začít ve skautském oddíle je v prvních školních rocích, ale jde to i později či dříve.

Příroda, technika, rozdělávání ohně, stavba stanu, uzlování, to je opravdu krátký výčet toho, s čím se setkáváme na schůzkách, výletech, nebo v létě na táboře.

Čtyřka

Dívčí oddíl rozdělen na světlušky, skautky a nejmenší skautské benjamínky.

Náplní pravidelných družinových schůzek nejsou jenom rukodělné aktivity, ale i zábavné hry a zajímavé poznávání.

V průběhu roku bývají zpravidla dvě delší víkendové výpravy, sem tam kratší výlety a o prázdninách tábor, na který bývají vždy nejhezčí vzpomínky.

pátek 16:00-17:30

Sedmička

Dívčí oddíl světlušek a skautek.

Říkáme si Lišky. Jsme oddíl světlušek a skautek.
Společně trávíme pátky a jezdíme na výpravy. Světlušky mají páteční schůzku od 16:00 do 17:30, skautky mají schůzku od 17:30, do 19:00. Pravidelné schůzky bývají v budově římskokatolické farnosti v Lysé nad Labem.

Celou naší partu tvoří světlušky a skautky.

pátek
mladší: 16:00-17:30
starší: 17:30-19:00

Osmička

Oddíl nejmenších s podporou zkušených členů, našich předchůdců a rodičů.

Tak jako je tomu jinde, by ani u nás bez našich starších členů a předchůdců žádné středisko nebylo. Jsme otevřeni každému, kdo by měl chuť se jakkoliv aktivně zapojit v různých směrech v našem středisku.

Pravidelnou činnost oddílu jsme obnovili programem pro nejmenší. Charakeristika činnosti je asi taková: Ahoj, nazýváme se Bobříci. Jsou nám sice cca 3-4 roky, ale už se zajímáme nejen o přírodu kolem nás. S poznáváním a objevováním nových věcí nám pomáhají i rodiče.

středa 16:00-17:00