Jednička

Koedukovaný (kluci a holky) oddíl rodinného typu napříč věkovými kategoriemi.

Kluci a holky v jednom oddíle v různé věkové kategorii, výlety či tábor někdy i společně s rodiči. To je příklad podoby našeho oddílu.

Jeden z nejstarších oddílů, který prošel mnoha změnami. Současná podoba našeho oddílu nabízí zajímavé možnosti oproti čistě klučičím, či dívčím oddílům.

čtvrtek 17:15-18:45

Trojka

Chlapecký oddíl rozdělený na benjamínky, vlčata a skauty.

Zažít dobrodružství, získat nové kamarády, či vyzkoušet zajímavé dovednosti. Ideální začít ve skautském oddíle je v prvních školních rocích, ale jde to i později či dříve.

Příroda, technika, rozdělávání ohně, stavba stanu, uzlování, to je opravdu krátký výčet toho, s čím se setkáváme na schůzkách, výletech, nebo v létě na táboře.

Čtyřka

Dívčí oddíl rozdělen na světlušky, skautky a nejmenší skautské benjamínky.

Náplní pravidelných družinových schůzek nejsou jenom rukodělné aktivity, ale i zábavné hry a zajímavé poznávání.

V průběhu roku bývají zpravidla dvě delší víkendové výpravy, sem tam kratší výlety a o prázdninách tábor, na který bývají vždy nejhezčí vzpomínky.

pátek 16:00-17:30

Sedmička

Dívčí oddíl světlušek a skautek s ekumenickým rozšířením.

Říkáme si Lišky. Jsme oddíl světlušek a skautek s ekumenickým rozšířením.
Společně trávíme pátky od 16.30 do 18.00 a jezdíme na výpravy. Běžné schůzky bývají v budově římskokatolické farnosti v Lysé nad Labem.

Celou naší partu tvoří světlušky a skautky a Týna, Damka, Natálka a Tonička.

pátek 16:30-18:00

Osmička

Oddíl starších zkušených členů a našich předchůdců.

Tak jako je tomu jinde, by ani u nás bez našich starších členů a předchůdců žádné středisko nebylo.

Klub oldskautů, jak se někdy tento oddíl může nazývat, je tu pro každého, kdo by měl chuť se jakkoliv aktivně zapojit v různých směrech v našem středisku.